KurzyUčiteléRodičeKontaktFinancováníDomů
O násTypy žakůHelen Doron GroupNovinky

Kvalita z dílny Helen Doron Group

Prostřednictvím mnoha jedinečných a nápaditých programů poskytuje Helen Doron Group dětem a mládeži po celém světě kvalitní výuku přiměřenou jejich věku a sociálnímu vývoji. Již od roku 1986 vytváříme vzrušující a zábavné výukové programy, které splňují nejvyšší standardy akademické úrovně. Přitom jsou speciálně sestaveny tak, aby hravou formou pomohly každému dítěti využít maximum z jeho potenciálu.

Kurzy Super-Nature se zaměřují na mluvenou angličtiny a propagují přímé užití jazyka. Každý z kurzů přináší slovní zásobu zhruba 500 slov jako součást příběhů o holčičce Chloe a mnoho doplňujících aktivit. Výukový set pro učitele obsahuje stovky obrázkových karet, učitelskou příručku a CD s interaktivními hrami. Děti se učí prostřednictvím her, písniček, rýmovaček, říkadel, ale také předváděním scének, pohybových aktivit a poslechu pohádek a příběhů.

Už více než 20 let přináší Helen Doron Group ty nejkvalitnější vzdělávací programy pro děti a mládež z celého světa a své služby dnes prostřednictvín franšízového řetězce nabízí ve více než 30 zemích.

Zjistěte, jak začít s výukou Super-Nature právě ve své škole.

Kontaktujte nás na: info@supernature.cz